Sohbet Odaları

Sohbet, Chat, Mobil Sohbet

Sohbet Odaları

Sohbet Odalarının Vazgeçilmezi
Sohbet odaları nın en kullanışlı ve vazgeçilmez olanından sesleniyoruz. sohbeteli  chat  sitesi sizi mutlu bir sohbet ortamının içine girdap misali çekmektedir. Bizleri belirlediğiniz için hiç pişman olmayacaksınız. Sohbet Odaları olan ve girdiğinize pişman olacağınız sitelerden uzak durun. Son pişmanlık yarar etmiyor diye boşuna denmemiştir bizler sizin pişman olmanızı istemiyoruz.

Anadolu insanı Sohbeteli’nde
Anadolu’muzda bir tabir vardır tuz ekmek hakkı diye. Bir kişi ile yemek yediniz ise, onun hakki ve hatırı olur ve ömür boyu da devam eder. Bundan kaynaklıdır ki “bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” deriz. İşte bizler böyle hatır bilen insanlarız. Her sunucunun bir görevi bir amacı vardır. Bizler sohbet odalarımızda insanların duygu ve kanaatleriyle dalga geçen kişilikte insanlar değiliz. Tam tersi deger verip kıymet bilenlerdeniz. Sohbet odalarımıza dahil olduğunuz an bundan emin olabilirsiniz.

Bir Müslüman anne baba çocuğunun eğitiminden tut tüm ihtiyaçları ile hükümlüdür, aynı zamanda gönlünü yapmak, temizliğini yapmak vs. vs. diye uzar bunlar. Bir sohbet kanalının da yetkililerinden tutun server sahibine kadar hernet bir hükümlülüğü vardır. Sunucuya gelen kullanıcıların huzuru, saygınlığı ve mutlu olabilecekleri bir ortamda bulunmaları gibi. sohbeteli Chat’te bulunan birçok kişi hükümlülüğünün fazlasıyla farkında olup elinden geleni fazlasıyla yapmaktadır.

Mesela bir çiftçinin görevi toprağın durumuna göre tohum atmak ve gerekli olan tüm tedbirleri almaktır. Sonunda sel alsa da , yel alsa da, don olma da, kuraklık olsa da çiftçi verdiği emeğin karşılığını bir biçimde alacaktır. Ona taktir edilen gıdasının kaliteli oluşu ona yetecektir. Tıpkı bu misalde olduğu gibi biz sohbeteli sitesi olarak kaliteli insanlara sahibiz ve bundan fazlasıyla memnunuz. Sohbet odalarımızda kalite ve huzur arayanların sabitlendiği ayrılamadığı tek yerdir.

Sohbet İnsanı Burada
Bizler sohbeteliolarak ılımlı insanlarız kimin ne yanlış yaptığını ve o yanlışın düzelemeyecek bir seçenek olmadığını bilenlerdeniz. Aslında bizler Türkiye geneli duruşumuzu her zaman belli eden milletiz. çoğu örnek verebiliriz mesela;
Trafikte sıkışma olduğunda yavaş yavaş ilerlerken ileride kaza mi var acaba der ve bakarız ki iki araç birbirine vurmuş polis başında ve rapor tutuluyor. Bizim insanımızın hepsi ne olduğuna bakmadan geçmemesi iyiliğimizin işaretidir. Veya da yerde yatan bir insan görsek hekim olan olmayan birçok kişi arabayı kenara çekip hemen yardıma koşar.
Yine örnek verecek olursak İstanbul-Ankara arasında seyir eden birçok tır, kamyon, otobüs miktarını bilemiyorum ancak milyonlarca araç arasında otoban hırsızının yaptığı haber olur ve ama yüzlerce yardımlaşmanın hiçbiri haber olmaz aslında bu iyiye işarettir zira iyilik yapıp denize atanlardanız. Bir elin verdiğini ötekinin bilmemesi gerektiğini bilenlerdeniz. Eğer tam tersi ola idi yani yardımlaşma haberleri çok olsa idi ülkece gururdan ve böbürlenmekten geçinemez olurduk.

Chat Sitesi Sohbeteli
sohbeteli chat sitesi olarak bizler diğer sohbet siteleri gibi insanların yüzüne gülüp arkalarından iş çevirenlerden olmadık. Her daim iyilik yapıp bunu göz önünde yapmadık kalabalık oluşumuz bu nedentendir. Ve parantez açmak Gerekir ise kalabalık olmak marifet değildir o kalabalığın gönüllerini fethetmek marifettir. Bizler gönüllere girmeyi iş bilir olduk ve sohbet odalarımızda gönülden gelen sohbetlerle huzur bulduk.

Sohbet odalarımızda hiç bir kullanıcı ayrımcılık yapmaz. Zaten bu milleti tümlükten ayıran, bölen, parçalayan birilerinin kendini üstün görme sevdası ve tutkusudur. sohbeteli sakinleri olarak avantaj pesinde olmadığımızı her daim dile getiriyor yalnızca insan oldukları için dşayet verdiğimizi açıklıyoruz. Allah katında ırk hesabı yoktur, hiç-bir millet ırkı nedeni ile hesaba çekilmez. Biz sohbeteli chat sitesi olarak ırklar insanların çeşitliliği, rengi ve hoşliğidir diye bakıyoruz ve diyoruz ki yeterki insanî bir dil ile bağ kurulsun aramızda.

Sohbet Odaları
Sohbet odalarımızda Türkiye geneli her yöreye ait bilgileri olan birçok kişi bulunmaktadır. Bizler bilgiye aç bir millet olarak her bilginin bünyemize prosedüresini isteriz. Su içinde susuzluk çekmekten bahsedecek olursak bu diğer chat sitelerine aittir. Bilginin bir dokunuş uzaklıkta bulunduğu zamanda yaşıyoruz. Ve bu bilgiye de içinde olan ve bilen kişilerden elde edeceğimizi biliyoruz bu yüzden sohbetelidiyoruz yine bu yüzden sohbeteli diyoruz.

Bir kişi yüreğinde olan insan sevgisiyle yola çıksa bir meşale yaksa insanlığa davranışları ve karakteriyle yol göstermiş olsa kötü karakterlere karşı, huyu sorunlu insanlara karşı, iyiliği temsil eden bir yol olmaz mı? Olur.. sohbeteliolarak bizler sohbet odalarımızda insanlara iyiliğe önderlik yapmak için çaba sarf edenler olmuşuzdur.

Ekilen biçilir, evet ne ekersek onu biçeriz sohbeteli chat sitesi olarak bizler dostluk ektik, kardeşlik ektik, arkadaşlık ektik ve onları biçiyoruz. Sohbet odalarımızda sabrın meyveye dönüştüğü dönemi yaşamaktayız. Kanalımız açıldığı zamandan beri çekememezlik nedeni ile sabrımızı zorlayanlara karşı sükût içinde durmamız ve haklı savaşımız nedeni ile birçok dost kazanmış durumdadır.

Kalpten Sohbetler
Vücudumuzda bir et parçası vardır. O iyi olursa doğru olursa bütün organlarımız iyi, düzgün olur. O yamuk olur, sorunlu olursa bütün organlarımız bozulur. O kalptir, sohbeteli chat odalarımız her zaman kalbe önem vermiştir. Kalbi temiz olanları bir araya getirmiştir. Elbette bir takım nedenler doğrultuda kalp kırıklıkları yaşayan insanların bir biçimde düzene girmesi ve onunda hayata kazandırılması gereklidir. Bu olayın yalnız karşı taraftan gördüğü o kötülüğün yerine iyilik, art niyetli kişilerin yerine ılımlı, mütevazı ve iyilik dolu kalbi olan birileri ile tanışması gerektiği doğrultuda düzelecektir. sohbeteli chat sitemiz sohbet odalarımızda sizin kırılan kalplerini hayata kazandırmak için bulunan hoş insanların olduğu bir sohbet sitesidir.
Sohbet odalarımıza yalnızca Türkiye içinden değil, esasen bizler Sadece Yurtiçinde olan kardeşlerimizin gönüllerine değil Yurtdışında olan ve küçük bir güzel sohbete dahi ihtiyacı olan kardeşlerimize de kucak açmış beklemekteyiz onlarından gönüllerine talibiz. sohbeteli Yurtdışından gelen birçok kullanıcıya kullanımı kolay sohbet ortamı sunmaktadır.

Sohbet odalarımız kullanış bakımından rahatlığının yani sıra, nasıl ki bedensel hastalıklarımız için bir tabibe gidiyorsak. Bunun gibi kalbimiz ile ilgili manevi hastalıklarımız, dertlerimiz, sorunlarımız için de bir arkadaşa ihtiyacımız vardır bunun için sohbeteli chat sitemize gidiyoruz.

Sohbet Chat Odaları
sohbeteli chat sitemizin farkı, sohbet odalarımızda bulunan ve bizler için dşayetli olan kalıcı kullanıcılarımızın sıcakkanlılığı ve insanlara karşı güzelce muhabbetlerinin, bizim insanımızın misafirperver olduğunun sanal dünyada da var olduğunun açıkça resmidir. Sohbet odalarımıza girdiğiniz vakit kullanıcılarımızın yaklaşımlarından sizlerde bunu anlayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey kanala gelmenizdir. Size emin bir biçimde diyoruz ki bir daha gidemeyeceksiniz ..

Bayanların istediği kibarlık bu kanalda, yine sohbet severlerden bir bayın istediği samimi muhabbet bu kanalda.. ve tabiki en fazla deger verdiğimiz Aşk bu kanalda. diğer hiç bir söze gerek yok esasen Aşk dedik akan sular durdu. belkide hayatınızın aşk i sohbeteli chat sitesinde sizi bekliyor. Kalbinizin sahibini daha çok bekletmeyin deriz. Sohbet için buradayiz, siz neredesiniz?
www.sohbeteli.com
www.sohbeteli.com Aşk “ın var olduğu sohbet sitesi..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir