Reklam
DOLAR: 6.75 TL
EURO: 7.34 TL

Sohbet Burada

1 ay önce
1 kez görüntülendi

Sohbet Burada
Reklam

Evet aradığınız özlemini çektiğiniz, O eski tadında saygılı seviyeli sohbet burada . Hani yıllar evvel Bilgisayarların cep telefonların ve tabletlerin bu kadar yaygın olmadığı o yıllar. Sadece sınırlı sayıda insanların sanala girebildiği bu yüzden de saygılı ve kaliteli sohbetin olduğu o dönemler. İşte o dönemleri bilenler bugünleri çokça yadırgayabilir ve tuhaf karşılayabilir. Çünkü o günden bugüne o kadar çok şey değişti o kadar çok dşayetimizi kaybettik ki. Eskiden sanal dahi olsa insanların birbirini kırmadığı birbirine güzelça ve dostça yaklaştığı, art niyetlerin olmadığı o zamanları ne yazık ki özler olduk.

Kaliteli Sohbet
Şimdilerde hernet amacı ve niyeti ne yazık ki eskisi kadar temiz ve saf değil. sohbeteli olarak  beklentiler ve beklenilenler çok farklı artık. Oysa eskiden, amaç yalnızca yeni birilerini tanımak yeni insanlarla konuşmak sohbet etmek ve belkide aşık olmaktı. Çünkü eskiden teknoloji ve imkânlar bu kadar gelişmiş değildi. İnsanlar yeni bir dost ve arkadaşı bu kadar basit kazanamaz ve bu kadar da basit harcamıyordu. Şimdilerde, arkadaşı, dostu hatta sevgiliyi kaybetmek bile kimse için anlam ifade etmez oldu. Çünkü yerine yenisi hemen konuluyor. Var olan vefa, artık neredeyse kimsede bulunmaz bir özellik oldu. Kaliteli Sohbet Sitelerinin sayısı o kadar azaldı ki bunlardan birini bulup orada tutunmak bile neredeyse imkânsız. Çünkü tüm siteler artık kişi sayısını artırmak için bütün prensip ve amaçlarından vazgeçer oldular.

Seviyeli Sohbet Siteleri
Neredeyse bütün siteler bu isim altında açılır ve kurulur. Ve Tüm sitelerde böyle olduğuna dair sizi bizleri inandırır. Çünkü aslında bir çoğumuzun amacı eskisi gibi yalnızca sohbet edip hoş şeyler paylaşmak. Bu yüzden de bunu bulabileceğimiz sohbet siteleri ararız. Ama gerçek, bizler o sitelere girdikten sonra ortaya çıkar. Bilinen klasik siteler gibi samimi üç beş kişi dışında herkes yine diğer amaç ve hedefler peşinde. Daha da kötüsü ise, o siteye girdiğimiz için en azından iyi olduğuna inanarak girdiğimiz için, bizlerde o kötüler sınıfından sayılıyor ve diğer amaçlar için girdiğimiz düşünülüyor.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. aSeNa dedi ki:

    Emeğine yüreğine kalemine sağlık 👏👏👏

Yorum Yaz


Yukarı Çık