gunun en guzel sozleri 001 1 - Seni Seviyorum mesajlari

Seni Seviyorum mesajlari

 

 

17566 300x145 - Seni Seviyorum mesajlari

Sevmek, aşık olmak, gönül vermek yani içinizde pır pır kelebeklerin uçuşması kadar güzel bir duygu yoktur. O’nu görünce heyecanlanıyor, ne söylediğinizi bilmiyor musunuz? Ya da onunla birlikte iken bu dünya üzerinde sanki sadece ikiniz var hissine mi kapılıyorsunuz? Bunlar sevdiğinizin, aşık olduğunuzun en belirgin göstergeleridir. Sizler için sevgilinize söyleyebileceğiniz en güzel sözleri ve şiirleri, yollayabileceğiniz en güzel mesajları derledik. Sevdiğinize söyleyebileceğiniz en güzel seni seviyorum sözlerini mesaj ile de yollayabilirsiniz.

 


En Güzel Seni Seviyorum Sözleri

Sevgi sözcükleri hayatımızda bir araya getirdiğimiz en sihirli kelimelerdir. Çoğu insan sevdiğini nasıl ifade edeceğini bilemez, sevgi sözcükleri kurmaktan sürekli kaçar. Oysaki sevmek kadar güzel bir şey yok, sevdiğini dile getirmek kadar normal bir şey de yoktur. Utanmadan, kendinizi sıkıntıya koymadan göğsünüzü gere gere bir insana sevdiğinizi söyleyin. Necip Fazıl Kısakürek’ e ait bu sözü anımsayın ” Sevdiğini belli et; gizlemek başkasına fırsat vermektir”

Haydi o zaman sevdiklerimize en güzel sözlerle sevdiğimizi dile getirme zamanı. İşte, en güzel seni seviyorum sözleri ve mesajları;

Seni sevmek bir seçenek değildi. Sadece içimden gelen bir şeydi.

Tüm güzel duyguları sadece sana bakarken hissettim. Ben seni sevdiğimi en çok sana baktığımda içimin içime sığmamasından bildim.

Ben hep bir bahane bulur yine severim seni. Seni daha çok sevdirecek bir bahaneyi yine bulurum. Ben bu dünyaya seni sevmek için geldim.

Seni hata yaptığında bırakacak kadar değil, baştan aşağı hata olduğun zamanlarda bile vazgeçemeyecek kadar çok seviyorum.

Ne kadar cümle varsa güzellikten yana üstüne yığardım ama ben tek bir cümle seçtim. Dünyadan geçişinde sana rastlamam ve seni bulmam en büyük şansımdı. En güzel şansım seni seviyorum.

Süslü cümleler kuramam bilirsin beni. Çoğu zaman iki kelimeyi bir araya da getiremem. Ama şu dünyada seni en çok ben sevebilirim.

Gidilmemiş şehir huzuru sundun bana sen. Keşfedilmemiş güzellikler sonra. Beni ben yapan ne varsa dışıma çıkardın. Benden yeni bir insan meydana getirdin. Neden sevdin diye sorma! Konu bu kadar derin işte!

Mevsimlerden yazı, günlerden pazarı, aylardan, temmuzu, renklerden pembeyi ama hepsinden çok seni seviyorum sevdiğim.

Seni ne kadar çok sevdiğimi kime anlattıysam “ yerinde olmak isterdim” dedi.gunun en guzel sozleri 001 1 300x200 - Seni Seviyorum mesajlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir